Posts Tagged “aš”

image

Ką gi, pagaliau ir paskutinio egzamino metas atėjo. Ech.. Matematika. Taip, šiam semestre svarbiausia disciplina užsibaigia sesija. Nors man ir nepatinka, jog toks svarbus dalykas nukeltas į patį galą ir per mėnesį laiko viskas užsimiršta. Dėl šios priežasties, aš labai palaikau tarpinius egzaminus semestro eigoje. Kitą semestrą kuo daugiau tokių ir sieksime (su grupe), nes labai sudėtinga susikoncentruot ir prisimint dalykus, apie kuriuos galbūt tik užsiminė prieš pusę metų ir kurių per tą laiką daugiau nepalietėte. Kodėl pas mus negali būti taip kaip kitose šalyse? Egzaminas, patikrinimas, ar ką nors išmokai. Gauni klausimą, kelis pasirenkamus variantus ir arba žinai atsakymą, arba ne. Juk taip ir dėstytojams darbo sumažėtų tikrinant. Na gerai, matematika taip neįmanoma, o fizika? Kompiuterinė grafika? Kam „kalti“ mintinai tą teoriją? Juk svarbiausia yra suprasti, kaip tai veikia praktikoje. Gal manote kitaip? Gerai, nėra čia ko dejuoti. Nusistovėjusi švietimo sistema Lietuvoj dar ilgai nepasikeis… Ir nesvarbu, ką valdžia šneka, žada ir prognozuoja. Susidaro toks vaizdas, jog jie čia įvykdys reformą ir viskas staiga pasikeis. Nė velnio! Čia viena iš priežasčių, kodėl TV nežiūriu. Negaliu pakęst, kai valdžioje daromos tokios nesamonės. Emm.. nusivažiavau.. Pradėjau asmeniniais mokslais, baigiau politine padėtim Lietuvoj 🙂 Pasidrožiam pieštukus, apsiginkluojam kita „amunicija“ ir į mūšį. Mūšį? Na, tai yra egzaminą. Taip kukliai pasilinkėsiu sau sėkmės.

O kokia tavo nuomonė apie švietimą Lietuvoje?

Comments Komentavo 3 »

Sveiki,

Pirmiausia norėčiau prisistatyti. Aš – Giedrius Kilčauskas, šiaip esu Gargždiškis (Klaipėdos rajono centras), bet šiuo metu studijuoju VGTU (Informacinių Sistemų Inžinerija), todėl, kaip ir patys turėjote suprasti, gyvenu sostinėje.

Kodėl nusprendžiau pradėti rašyti blogą?

Kadangi jau metus laiko kasdien skaitau lietuvišką blogosferą, tai pagalvojau, kodėl ir aš negalėčiau to daryti. Nežinau (taip taip, ir nežinau.lt), kaip man pavyks visas šitas reikalas, bet pasistengsiu 😉 Juk svarbiausia – pastangos, tiesa? Mokomės iš savo bei kitų klaidų Tiesa ta, kad savo klaidos = patirtis, o kitų klaidos nevisada pamoko, jų nesureikšminame. Na, užteks čia man rašyt ne į temą.

Pirmas pradėtas skaityt blogas?

Jei gerai pamenu, tai buvo code.red.lt (dabar: pocius.lt). Po to sekė ir kiti, kai jau pasirodė, jog nebeturiu ką veikt ir vien Karolio įrašų maža.

Tai tiek šiam įrašui, o tai nebeturėsiu, ką vėliau rašyt 🙂

Comments Komentavo 2 »

Get Adobe Flash player