Sveiki,

Pirmiausia norėčiau prisistatyti. Aš – Giedrius Kilčauskas, šiaip esu Gargždiškis (Klaipėdos rajono centras), bet šiuo metu studijuoju VGTU (Informacinių Sistemų Inžinerija), todėl, kaip ir patys turėjote suprasti, gyvenu sostinėje.

Kodėl nusprendžiau pradėti rašyti blogą?

Kadangi jau metus laiko kasdien skaitau lietuvišką blogosferą, tai pagalvojau, kodėl ir aš negalėčiau to daryti. Nežinau (taip taip, ir nežinau.lt), kaip man pavyks visas šitas reikalas, bet pasistengsiu 😉 Juk svarbiausia – pastangos, tiesa? Mokomės iš savo bei kitų klaidų Tiesa ta, kad savo klaidos = patirtis, o kitų klaidos nevisada pamoko, jų nesureikšminame. Na, užteks čia man rašyt ne į temą.

Pirmas pradėtas skaityt blogas?

Jei gerai pamenu, tai buvo code.red.lt (dabar: pocius.lt). Po to sekė ir kiti, kai jau pasirodė, jog nebeturiu ką veikt ir vien Karolio įrašų maža.

Tai tiek šiam įrašui, o tai nebeturėsiu, ką vėliau rašyt 🙂

Komentarai įrašui “Sveikas, pasauli!”
  1. Justinas Beinorius parašė:

    Karolio blogas irgi buvo vienas mano pirmųjų.. Sveikas prisijungęs. Užsiprenumeruosiu tave, tuo pačiu paskatindamas tęsti pradėtą darbą. Dabartinė situacija blogosferoje tikrai palanki naujokams, tad jeigu duodi kažką įdomaus greitai sulauksi savo skaitytojų rato.

    Sėkmės tau! 🙂

  2. Oho! Pasijutau beveik žvaigžde – aš įkvėpiau patį poną Slave?!? 🙂

    Sveikas prisijungęs prie blogosferos 😉

  3.  
Komentuokite

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Get Adobe Flash player